25 Eylül 2018 Salı

Yeni Dönem Kurslarımız BaşlıyorDernegimizde düzenlediğimiz eğitim programları başlıyor. Deneyimli eğitmen kadrosu, güvenilir ortamı ile tanişmak isterseniz sizlere de aramızda görmekten mutluluk duyarız. Bize katılmak ve bilgi almak isterseniz 05077404845 nolu telefondan veya mesaj ile ulaşabilirsiniz.Unutmayın kayıt devam ediyor.

MUZIK DERSLERI: Gitar,keman,piyano,şan ve işitme eğitimlerinin verildiği derneğimizde dersler bireysel olarak, haftada bir gün bir saat yapılmaktadır. 
EBRU KURSU: Geleneksel ebru malzemeleri ile yapılan çalışmalarda isteğe göre bireysel gelişiminiz doğrultusunda çalışmalar yaptırılmaktadır. Haftada bir gün üç saat ders yapılmaktadır. 10 yaş ve üzeri tüm katılımcılara acıktır.
HOBI RESIM KURSU: 18 yaş ve üzeri herkesin katılabileceği kursumuzda isteğe göre farklı teknikler ile çalışma yapılmaktadır. Haftada bir gun uc saat atolye calismasi yapilmaktadir.
ÇOCUK RESIM ATOLYESI: 7_15 yaş arasındaki çocuklarımızla haftada bir gün iki saat olarak çalışma yapılmaktadır. Çocuklar yaş seviyelerine göre guruplara ayrılır. Atölye en fazla 6 kişi ile sınırlıdır.
AKIL VE ZEKA OYUNLARI: 2 ay süren bir kurs olup oyunla 8_12 yaş arasındaki çocuklarınızın gelişimi sağlanmaya çalışılmaktadır. Strateji geliştirme, pratik düşünme, kendini ifade etme becerileri gelişir. 
ÖYKÜ SIIR YAZIN ATOLYESI: 8_15 yaş arasındaki çocukların kendilerini ifade etmelerini, okuma ve yazma becerilerini arttırmak için yapılan kursumuz sekiz ay devam etmekte ve yapılan çalışmalar okuma yapılarak paylaşılmaktadır. 
INGILIZCE ÇOCUK ATOLYESI: 7_13 yaş arasındaki çocuklarımızın pratik yaparak ve eğlenerek öğrendikleri kursumuzda yaş seviyesine göre sınıflar oluşturulmaktadır. Haftada bir gün iki saat ders yapılmaktadır. Kurs 8 ay devam etmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder